Команда

Друзі, в нашому кафе для Вас працює багато сервісів!

1. Щоденний розпродаж всього асортименту їжі!

Щовечора з 20 до 21 години (остання година роботи кафе) ціни змінюються і встановлюються на рівні 5грн, 10грн та 15грн. Постійні наші відвідувачі полюбляють завітати саме в цей момент, мають з собою домашні ємності і запасаються смакотою на всю сім`ю. Рекомендуємо, прекрасна можливість взяти більше і нічого не готувати дома:)

2. Замовлення доставки

У нас працює доставка, тому улюблені страви можна замовити по телефону/viber (+38096-401-3609), або за допомогою он-лайн чата на сайті. Ми відпрацювали щоденний асортимент і з радістю привеземо свіжоприготовлене замовлення додому чи в офіс. Замовлення приймаються щодня з 9 до 17 години.

3. Щоденне харчування дорослих колективів, дітей у дитячих закладах, відвідувачів спеціалізованих студій чи творчих просторів

Маємо успішний і тривалий досвід по щоденній доставці обідів дорослим та діткам. Об`єднуйтесь в колективи і ми запропонуємо Вам спеціальні умови. Наші шанувальники признаються, що з появою наших обідів ходять на роботу з великим задоволенням та натхненням, а дітвора їсть повну порцію і нічого не залишає!:)

4. Святкуйте важливі дати у нас в кафе!

Запрошуємо відсвяткувати День народження чи іншу важливу дату у нас в кафе Укроп. Спеціально розроблене банкетне меню задовольнить не лише витончених вегетаріанців, а й навіть відчайдушних м`ясоїдів! Ми гарантуємо широкий вибір, яскраві смаки і сімейну обстановку у відокремленій святковій зоні. Гостинно запрошуємо!

5. Замовлення тортів за індивідуальними побажаннями

Замовте смачний торт в авторському дизайні! Окрім торта готові запропонувати ще й інші вегетаріанські десерти, які зроблять свято незабутнім.

6. Кейтеринг, весілля, банкети, виїздна торгівля

Наші майстри готують справжні вегетаріанські делікатеси! Оновлене банкетне меню вразить Вас широким вибором та доступними цінами. Є досить багато позицій спеціально для веганів:)

7. Проведення майстер-класів, семінарів, ділових зустрічей

В просторі кафе Укроп є спеціальна зона, де зручно проводити майсте-класи, навчальні заходи чи ділові зустрічі. Зручні круглі столи допоможуть об`єднати аудиторію, а наші смачні страви якнайкраще заповнять паузу між важливими розмовами та справами.